Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Ботаника-никулец“

с
нема опис на уредувањето
с
с
| category = Никулци од областа на ботаниката
| tempsort =
| name = TemplateШаблон:BotanyБотаника-stubникулец
}}<noinclude>
[[Категорија:Шаблони за никулци од областа на ботаниката|Ботаника]]