Разлика помеѓу преработките на „Порто до Сон“

Додадени 18 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
с (oтстранета Категорија:Општини во Ла Коруња со помош на HotCat)
nickname = о Сон|
image_flag = |
image_seal = Porto do Son.svg |
image_map = Situacion_Porto do Son.PNG |
map_caption = Положбата на '''Порто до Сон''' во [[Галиција (Шпанија)|Галиција]] |
137

уредувања