Расел Алан Халс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 7.126 бајти ,  пред 7 години
Создадена страница со: {{Нобеловец}} {{Infobox scientist |name = Расел Алан Халс |image = HD.3A.054 (10541035993).jpg |birth_date...
(Создадена страница со: {{Нобеловец}} {{Infobox scientist |name = Расел Алан Халс |image = HD.3A.054 (10541035993).jpg |birth_date...)
(нема разлика)