Разлика помеѓу преработките на „Сјуник“

Одземени 47 бајти ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
* [http://cp-pic.quintagroup.com/www/aboutarmenia/syunik About Министерство ѕа урбан развој]
* [http://www.armeniainfo.am/sites/?section=regions_desc&site_id=8 информации]
{{Ерменија}}
 
 
[[Категорија:Ерменија]]
{{Покраини во Ерменија}}
[[Категорија:Административна поделба на Ерменија]]
 
[[Категорија:Покраини во Ерменија]]
[[Категорија:Кавказ]]