Разлика помеѓу преработките на „Бергондо“

Одземени 12 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
с (oтстранета Категорија:Општини во Ла Коруња со помош на HotCat)
image_flag =|
image_seal = Бергондо<br />Escudo Bergondo.jpg|
image_map = Location of Bergondo.pngsvg|
map_caption = Location of '''Bergondo''' within [[Galicia (Spain)|Galicia]] |
subdivision_type = [[Parroquia]]s|
137

уредувања