Список на холандски монарси: Разлика помеѓу преработките

с
Removing Link FL template (handled by wikidata)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Селам 3 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q13220376)
с (Removing Link FL template (handled by wikidata))
[[Категорија:Списоци на монарси|Холандија]]
[[Категорија:Холандски монарси| ]]
 
{{Link FL|de}}
 
[[fr:Famille royale néerlandaise]]
15.694

уредувања