Модра ветрушка: Разлика помеѓу преработките

Одземени 16 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Птици на Македонија]]
[[Категорија:Соколовидни]]
 
{{Link FA|de}}
15.694

уредувања