Разлика помеѓу преработките на „Ломбардија“

Одземени 17 бајти ,  пред 6 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Региони во Италија]]
[[Категорија:Вински региони во Италија]]
 
{{Link FA|lmo}}
15.694

уредувања