Разлика помеѓу преработките на „Таксономија“

Одземен 31 бајт ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
с
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Системи на класификација]]
[[Категорија:Грчки зборови]]
 
{{Link FA|ca}}
{{Link FA|es}}
 
[[ja:分類体系]]
15.694

уредувања