Тор (митологија): Разлика помеѓу преработките

Одземени 34 бајти ,  пред 8 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
[проверена преработка][проверена преработка]
с Removing Link GA template (handled by wikidata)
с Removing Link FA template (handled by wikidata)
Ред 14:
[[Категорија:Германски божества]]
[[Категорија:Нордиска митологија]]
{{Link FA|nds-nl}}
{{Link FA|eo}}
15.694

уредувања