Вилхелм II (Германија): Разлика помеѓу преработките

с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Германски цареви]]
[[Категорија:Кралеви на Прусија]]
 
{{Link FA|he}}
{{Link FA|li}}
15.694

уредувања