Разлика помеѓу преработките на „Хамлет“

Одземени 46 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
(дополнување)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Трагедии од Вилијам Шекспир]]
[[Категорија:Дела на Вилијам Шекспир]]
 
{{Link FA|af}}
{{Link FA|no}}
{{Link FA|pt}}
15.694

уредувања