Разлика помеѓу преработките на „Општини во Франција“

с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q484170)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Општини по земја|Франција]]
[[Категорија:Административна поделба на Франција]]
 
{{Link FA|ceb}}
15.694

уредувања