Разлика помеѓу преработките на „Битка кај Сентготард (1664)“

с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
с (Бришење на "Flag_of_Krim_Khanat.svg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Fastily|Fastily...)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Битки во Османлиско-австриските војни]]
[[Категорија:Османлиска империја во 17 век]]
 
 
{{Link FA|hu}}
15.694

уредувања