Разлика помеѓу преработките на „Сметачка мрежа“

Одземени 16 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
(Одбиени последните 3 промени во текстот и вратена ревизијата 2971488 на Addbot)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
 
[[Категорија:Сметачки мрежи| ]]
 
{{Link FA|vi}}
15.694

уредувања