Разлика помеѓу преработките на „Лима“

Одземени 16 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
с (Bot: Migrating 130 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2868 (translate me))
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Лима]]
[[Категорија:Главни градови во Јужна Америка]]
 
{{Link FA|de}}
15.694

уредувања