Телескоп: Разлика помеѓу преработките

Одземени 16 бајти ,  пред 8 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Астрономски инструменти]]
[[Категорија:Телескопи| ]]
 
{{Link FA|hr}}
 
[[ml:ദൂരദര്‍ശിനി]]
15.694

уредувања