Александриска библиотека: Разлика помеѓу преработките

с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
сНема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Историја на Александрија]]
[[Категорија:Образование во Александрија]]
 
{{Link FA|eo}}
15.694

уредувања