Разлика помеѓу преработките на „Макао“

Одземени 30 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с (Removing Link GA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not good)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Специјални административни региони на Кина]]
[[Категорија:Градови во Кина]]
{{link FA|pt}}
{{link FA|zh}}
15.694

уредувања