Разлика помеѓу преработките на „Црвена боја“

Одземени 16 бајти ,  пред 6 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
(Одбиена последната промена во текстот (од 62.162.171.77) и вратена ревизијата 3072570 на Bjankuloski06)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Бои]]
[[Категорија:Нијанси на црвената боја]]
 
{{Link FA|pt}}
15.694

уредувања