Роберт Опенхајмер: Разлика помеѓу преработките

Одземени 46 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Американски физичари]]
[[Категорија:Проект Менхетен]]
 
{{Link FA|es}}
{{Link FA|nl}}
{{Link FA|ru}}
15.694

уредувања