Ербас А380: Разлика помеѓу преработките

Одземени 46 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
 
{{Џиновски летала}}
 
{{Link FA|af}}
{{Link FA|de}}
{{Link FA|hr}}
 
[[Категорија:Авиони]]
15.694

уредувања