Разлика помеѓу преработките на „Студена војна“

Одземен 61 бајт ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Студена војна|*]]
[[Категорија:Војни на САД]]
 
{{Link FA|he}}
{{Link FA|hr}}
{{Link FA|pt}}
{{Link FA|sv}}
15.694

уредувања