Разлика помеѓу преработките на „Коми“

Одземени 16 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
с (Бришење на "Stef_Cathedral_Sytyvkar.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Jameslw...)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Републики во Русија]]
[[Категорија:Коми| ]]
 
{{Link FA|nn}}
15.694

уредувања