Разлика помеѓу преработките на „Делфин“

Одземени 16 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki doesn't exist
(Одбиени последните 2 промени во текстот (од 46.217.131.102) и вратена преработката 3207764 на 77.29.36.171)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki doesn't exist)
 
[[Категорија:Цицачи]]
 
{{Link FA|eo}}
 
[[ml:ഡോള്‍ഫിന്‍]]
15.694

уредувања