Разлика помеѓу преработките на „Шангај“

Одземени 16 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Градови во Кина]]
[[Категорија:Директно-управувани градови во Кина]]
 
{{Link FA|ru}}
15.694

уредувања