Зимски олимписки игри 2006: Разлика помеѓу преработките

с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
Нема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Зимски олимписки игри]]
[[Категорија:Спорт во Торино]]
 
{{Link FA|it}}
15.694

уредувања