Кодот на Да Винчи: Разлика помеѓу преработките

Одземени 16 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
[проверена преработка][проверена преработка]
с (додадена Категорија:Книги од 2003 со помош на HotCat)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Свет Грал]]
[[Категорија:Книги од 2003]]
 
{{Link FA|bs}}
15.694

уредувања