Пештера: Разлика помеѓу преработките

Одземени 16 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
Нема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Геоморфологија]]
[[Категорија:Типови на археолошки локалитети]]
 
{{Link FA|pt}}
15.694

уредувања