Разлика помеѓу преработките на „Џејмс Стјуарт“

Одземени 16 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с (Bot: Migrating 53 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q102462 (translate me))
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Американски глумци]]
[[Категорија:Оскаровци]]
 
{{Link FA|sv}}
15.694

уредувања