Отвори го главното мени

Промени

с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
[[Категорија:Обединето Кралство| ]]
[[Категорија:Држави во Западна Европа]]
 
{{Link FA|ta}}
{{Link FA|yi}}
15.694

уредувања