Влад Цепеш: Разлика помеѓу преработките

Одземени 16 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Владетели на Влашка]]
[[Категорија:Вампири]]
 
{{Link FA|ro}}
15.694

уредувања