Разлика помеѓу преработките на „Глобално затоплување“

с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с (Отстрането уредувањето на 79.125.203.145 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Економски проблеми]]
[[Категорија:Екологија]]
 
{{Link FA|de}}
{{Link FA|en}}
{{Link FA|fi}}
{{Link FA|he}}
{{Link FA|id}}
{{Link FA|pl}}
{{Link FA|th}}
15.694

уредувања