Разлика помеѓу преработките на „Таратор“

Одземени 16 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
с (Отстрането уредувањето на 79.126.213.169 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
 
[[Категорија:Македонска кујна]]
 
{{Link FA|bg}}
15.694

уредувања