Разлика помеѓу преработките на „Нептун“

Одземени 46 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Планети во Сончевиот систем]]
[[Категорија:Нептун| ]]
 
{{Link FA|en}}
{{Link FA|it}}
{{Link FA|sl}}
15.694

уредувања