Разлика помеѓу преработките на „Цунами“

Одземен 31 бајт ,  пред 6 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
(Одбиени последните 5 промени во текстот (од 79.125.215.236) и вратена преработката 3252301 на Инокентиј)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Цунами]]
[[Категорија:Водни бранови]]
 
{{Link FA|cs}}
{{Link FA|id}}
15.694

уредувања