Разлика помеѓу преработките на „Франкфурт на Мајна“

с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Градови во Хесен]]
[[Категорија:Градови во Германија]]
 
{{Link FA|af}}
{{Link FA|de}}
{{Link FA|hu}}
{{Link FA|ro}}
{{Link FA|sk}}
{{Link FA|vi}}
15.694

уредувања