Разлика помеѓу преработките на „Ирски јазик“

Одземени 15 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с (Removing Link GA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not good)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Јазици во Ирска]]
[[Категорија:Јазици во Обединетото Кралство]]
{{Link FA|gv}}
15.694

уредувања