Отвори го главното мени

Промени

Одземени 32 бајти ,  пред 4 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
 
[[Категорија:Галаксии|Млечен пат]]
 
{{Link FA|af}}
 
{{Link FA|it}}
15.694

уредувања