Разлика помеѓу преработките на „Список на држави во светот“

с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Држави|*]]
[[Категорија:Списоци на земји| ]]
 
{{Link FA|en}}
{{Link FA|pt}}
 
[[nap:Lista d%27%27e Paise d%27%27o munno]]
15.694

уредувања