Разлика помеѓу преработките на „Леонард Ојлер“

Одземен 61 бајт ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Швајцарски христијани]]
[[Категорија:Членови на Пруската академија на науките]]
 
{{Link FA|en}}
{{Link FA|es}}
{{Link FA|it}}
{{Link FA|sr}}
15.694

уредувања