Разлика помеѓу преработките на „Борис ІІІ“

Одземен 31 бајт ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Погреби во Рилскиот манастир]]
[[Категорија:Европски монарси од 20 век]]
 
{{Link FA|fr}}
{{Link FA|pt}}
15.694

уредувања