Разлика помеѓу преработките на „Антарктик“

Одземени 137 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
 
[[Категорија:Антарктик| ]]
 
{{Link FA|af}}
{{Link FA|de}}
{{Link FA|en}}
{{Link FA|fr}}
{{Link FA|lmo}}
{{Link FA|ms}}
{{Link FA|pt}}
{{Link FA|ru}}
{{Link FA|sl}}
15.694

уредувања