Разлика помеѓу преработките на „Ирак“

Одземен 31 бајт ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Близок Исток]]
[[Категорија:Месопотамија]]
 
{{Link FA|ja}}
{{Link FA|ur}}
15.694

уредувања