Разлика помеѓу преработките на „Јон“

Одземени 17 бајти ,  пред 6 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
(Одбиени последните 4 промени во текстот (од 79.126.201.125) и вратена ревизијата 2927986 на Addbot)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
 
[[Категорија:Хемија]]
 
{{Link FA|lmo}}
15.694

уредувања