Облак: Разлика помеѓу преработките

Одземени 16 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Нефологија]]
[[Категорија:Облаци| ]]
 
{{Link FA|nn}}
15.694

уредувања