Разлика помеѓу преработките на „Алберт Ајнштајн“

Одземени 183 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Американски физичари]]
[[Категорија:Луѓе од Улм]]
 
{{Link FA|als}}
{{Link FA|an}}
{{Link FA|de}}
{{Link FA|fi}}
{{Link FA|he}}
{{Link FA|hr}}
{{Link FA|lmo}}
{{Link FA|lv}}
{{Link FA|pt}}
{{Link FA|sr}}
{{Link FA|ur}}
{{Link FA|ru}}
15.694

уредувања