Разлика помеѓу преработките на „Мишел Фуко“

Одземен 31 бајт ,  пред 6 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
 
[[Категорија:Француски философи|Фуко, Мишел]]
 
{{Link FA|en}}
{{Link FA|he}}
15.694

уредувања