Разлика помеѓу преработките на „Социологија“

Одземени 46 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
 
[[Категорија:Социологија]]
 
{{Link FA|ar}}
{{Link FA|bs}}
{{Link FA|he}}
15.694

уредувања