Географија: Разлика помеѓу преработките

Одземени 32 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
сНема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
 
[[Категорија:Географија|*]]
 
{{Link FA|lmo}}
{{Link FA|sl}}
15.694

уредувања